Razem 251 799 ogłoszeń !
OFERUJę
16.09.2016 17:42

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik/zaopatrzeniowiec

Nr ref.: 65/09/2016

Miejsce pracy: Pasłęk

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie

• Nadzór w zakresie remontów, przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń

• Bieżąca kontrola stanu części zamiennych i ich zamawianie

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

• Praktyczna znajomość elektrotechniki i mechaniki

• Współpraca z Menedżerem Produkcji i Kierownikami zakładów

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne/mile widziane wyższe o kierunku mechanicznym

• Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

• Prawo jazdy Kategorii B, znajomość MS Office(Excel, Word), mile widziane uprawnienia SEP

• Umiejętność współpracy

• Obowiązkowość

• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wysokie wynagrodzenie (3000-4000zł)

• Możliwość uzyskania premii

• Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Data: 16.09.2016 17:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 491887
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Mechanik/Zaopatrzeniowiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Kocur (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48587463841
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja