Razem 251 811 ogłoszeń !

Interesujesz się samochodami i ich budową? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej?

Dołącz do zespołu już dziś i zdobywaj doświadczenie w firmie, która umożliwia rozwój zawodowy!

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr agencji zatrudnienia 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Poszukujemy osób na stanowisko:

operator-montażysta

Miejsce pracy: Pruszków

Proponujemy:

^ umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.),

^ wynagrodzenie podstawowe (2500-2700 zł brutto za godzinę) + premia za efektywność (do 300 zł miesięcznie) + premia dla nowych pracowników (2000 brutto)

^ wynagrodzenie zawsze na czas,

^ dodatek nocny za pracę w godzinach nocnych,

^ długofalową współpracę,

^ stabilne zatrudnienie,

^ benefity pozapłacowe,

^ możliwość podjęcia pracy „od zaraz”,

^ zatrudnienie u lidera w branży motoryzacyjnej,

^ opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy,

^ w perspektywie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Twoje zadania:

^ montaż podzespołów,

^ praca zespołowa,

^ wykonywanie obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym,

^ kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów.

Jeśli posiadasz:

^ zdolności manualne,

^ dobry wzrok,

^ jesteś gotowy/a do podjęcia pracy w systemie 3 zmian.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij SMS o treści PRODUKCJA na nr telefonu 501 326 691!!

Oddzwonimy do Ciebie !!!

Poleć pracownika do RANDSTAD i zgarnij nawet 1500 PLN*

* szczegóły u naszych konsultantów.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktuj

Data: 21.09.2016 15:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492939
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Praca na produkcji 2500-2700 brutto + 2000 premii - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika Żółciak (niezarejestrowany)
Województwo: Pruszków (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501326691
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja