Razem 251 747 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy, plantacji warzyw i owoców, z miasta Darmstadt: Mechanika maszyn rolniczych.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 2

• Miasto: okolice okolice Darmstadt, Hesja Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty. Ok. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

• Pracodawcą jest niemiecka plantacja warzyw i owoców (szparagi, truskawki i maliny)

• Główne zadania:

• Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych maszyn w pełnej sprawności

• Diagnoza usterek

• Dokonywanie napraw i remontów maszyn

• Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:

• Ukończony zawód mechanik maszyn rolniczych lub pokrewny, udokumentowany świadectwem

• Doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji maszyn rolniczych

• Umiejętność diagnozowania usterek

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

• Konieczna znajomość języka niemieckiego

• Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferta dla kandydatow:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: 12,50 euro (przez 3 miesiące okresu próbnego, potem nastąpi podwyżka)

• Zarobek miesięczny netto: 1550 do 1800 euro

• Zakwaterowanie i wyżywienie (obiad) gwarantuje pracodawca. Koszt 8 euro dziennie.

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 21.09.2016 15:30
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492943
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Mechanik maszyn rolniczych, Darmstadt Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja