Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
26.09.2016 14:36

GRUPA AKCJA JOB

LOGISERVICE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279

dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Mielec

Wymagania:

- motywacja do podjęcia dłuższego zatrudnienia,

- zdolności manualne,

- gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym.

Zadania:

- montaż elementów wiązek elektrycznych,

- wspieranie działów obsługujących produkcję.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2000 zł brutto + premia do 800 zł brutto miesięcznie,

- umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

- zwrot kosztów dojazdu 50%.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data: 26.09.2016 14:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493639
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator linii produkcyjnej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamil Jaworowski (niezarejestrowany)
Województwo: Dąbrowa Tarnowska (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48519332938
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja