Razem 251 520 ogłoszeń !
OFERUJę
04.10.2016 12:15

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży automotive – osoby do pracy, na stanowisku:

Inżynier w Dziale Inżynierii Produkcji

Miejsce pracy: Wałbrzych

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

• posiadasz wykształcenie wyższe techniczne;

• dobrze znasz język angielski;

• posiadasz minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej) lub w dziale sprzedaży w firmie produkcyjnej (branża automotive);

• potrafisz odczytywać rysunki techniczne;

• wykazujesz się dobrą znajomością obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

• cechujesz się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w grupie, komunikatywnością, dobrą organizacją pracy, uczciwością, upartością w dążeniu do celu, myśleniem analitycznym oraz umiejętności negocjacyjne;

• potrafisz współpracować, dopasowywać się do zespołu i kultury organizacyjnej firmy.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

• stała poprawa, optymalizacja i nadzorowanie procesu produkcyjnego;

• rozwiązywanie problemów produkcyjnych (wydajność, jakość, 4M itp.);

• przygotowanie procesu produkcji masowej;

• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją procesu (PFMEA, CP, FC, WS, IS itp.);

• terminowe wprowadzanie akcji korygujących w celu wyeliminowania przyczyn źródłowych;

• przygotowanie historii inżynierii produkcji i danych technicznych;

• przestrzeganie systemu Zarządzania Jakością ISO/TS 16949 w tym polityki jakości, procedur, instrukcji i innych dokumentów związanych;

• przestrzeganie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS 18001 oraz Ochrony Środowiska ISO 14001, w tym polityki, procedur, instrukcji i dokumentów;

• realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego, które są zgodne z polskim prawem, w ramach stanowiska pracy.

Mile widziane:

• dodatkowe kursy i szkolenia, uprawnienia, umiejętności techniczne i praktyczne.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;

• dodatkowe korzyści (telefon, laptop, ubezpieczenie);

• możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach;

• otrzymanie oceny pracowniczej;

• zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem Inżynier/Wałbrzych.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 04.10.2016 12:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495029
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Inżynier w Dziale Inżynierii Produkcji - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja