Razem 251 786 ogłoszeń !

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

PAKOWACZ/KA PRALIN

Miejsce: Poznań Szczepankowo

Obowiązki:

- pakowanie czekoladek w pudełka

- obsługa maszyny dozującej masę czekoladową

- nadziewanie czekoladek

- obsługa maszyny do dekorowania czekolady

Wymagania :

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (terminowa)

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- dojazd we własnym zakresie

- umiejętności manualne

Oferujemy:

- pracę w systemie 2-zmianowym po 8 godzin

- pracę od poniedziałku do piątku

- umowę zlecenie

- stawkę godzinową od 13 zł – 14,50 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

*oferta pracy tymczasowej

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data: 11.10.2016 14:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496193
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Praca przy pakowaniu czekoladek - Szczepankowo - Zdjęcie nr 1Praca przy pakowaniu czekoladek - Szczepankowo - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FallWork (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790544
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja