Razem 251 515 ogłoszeń !
OFERUJę
11.10.2016 14:53

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: pmb/prz/2016

Zadania:

- montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.)

Wymagania:

- sprawność manualna,

- dokładność,

- energiczność.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- pracę w systemie 2-zmianowym,

- przyuczenie do pracy,

- wynagrodzenie godzinowe w okresie początkowym, później akordowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z nr ref.: pmb/prz/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Data: 11.10.2016 14:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496201
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji materiałów biurowych - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914331433
Web: www.antidotum.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja