Razem 251 386 ogłoszeń !
OFERUJę
15.11.2016 10:41

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisku:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Stargard, ul. Skandynawska 2

Zadania na stanowisku:

•utrzymanie, naprawa i konserwacja maszyn (realizacja okresowych przeglądów, bieżące usuwanie awarii i usterek),

•wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych, działania modernizujące,

•opieka techniczna nad obszarem produkcyjnym.

Wymagania:

•wykształcenie zawodowe lub średnie (profil mechaniczny lub elektryczny),

•doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej – min. 2 lata.,

•praktyczna znajomość ślusarstwa, mechaniki, elektryki, automatyki,

•umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

•znajomość obsługi komputera (mile widziana obsługa programu UMUP),

•uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane do 15 kV oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych).

Oferujemy:

•umowę o pracę na pełen etat,

•stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,

•pracę w systemie dwuzmianowym,

•możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i pracę w międzynarodowym koncernie.

Aplikacja

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: oferta@backerobr.pl (prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości).

Preferowana forma kontaktu:

e-mail: oferta@backerobr.pl

adres do korespondencji: Backer OBR, Dział Personalny, ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Data: 15.11.2016 10:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497376
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Elektromechanik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Backer OBR
Województwo: Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie)
E-mail: oferta@backerobr.pl
Telefon: +48914819940
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Backer OBR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja