Razem 251 447 ogłoszeń !
OFERUJę
15.11.2016 10:42

Backer OBR Sp. z o.o., prężnie działający producent elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, z siedzibą w Pyrzycach, oddziałami w Stargardzie i Warnicach.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter grzejnictwa

(Miejsce pracy: Pyrzyce)

Zadania na stanowisku:

• montaż elementów grzejnych,

• obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• dbałość o stanowisko pracy,

• prawidłowa eksploatacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Wymagania:

• wykształcenie - min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie,

• mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle,

• podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego lub chęć do jej nabycia,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w Backer OBR,

• terminowo wypłacane wynagrodzenie (plus premie i dodatki),

• doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,

• na wybranych stanowiskach możliwość bezpłatnego uzyskania uprawnień kwalifikacyjnych,

• przyjazną atmosferę pracy w stale rozwijającej się firmie.

CV prosimy dostarczyć:

- osobiście lub listownie: Dział Personalny Backer OBR, ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce,

- mailowo na adres: oferta@backerobr.pl (w temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska),

- lub zadzwonić pod nr : +48 (91) 48 19 940.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”.

Data: 15.11.2016 10:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497513
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Monter grzejnictwa - Pyrzyce - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Backer OBR
Województwo: Pyrzyce (Zachodniopomorskie)
E-mail: oferta@backerobr.pl
Telefon: +48914819940
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Backer OBR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja