Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
15.11.2016 15:43

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Obecnie dla jednego z naszych Klientów (Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stryków

Zadania:

- montaż drobnych elementów

- wzrokowa kontrola jakości

- kompletowanie zamówień

- przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:

- zdolności manualne

- dokładność i cierpliwość

- motywacja do podjęcia pracy od zaraz

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

- pracę dla dużej, międzynarodowej firmie

- umowę o pracę na cały etat

- stawkę 13,50 zł/brutto za godzinę + premię frekwencyjną + dodatek 4 zł do każdej godziny nocnej

- dofinansowanie do posiłków pracowniczych

- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

- opieke i pomoc konsultanta

- możliwość długoterminowej współpracy

CV prosimy przesyłać na adres praca.lodz@manpower.pl (z dopiskiem Stryków), bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 (wejście od strony ul. Technicznej)

Data: 15.11.2016 15:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501666
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji - Manpower - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Łukasz Piotrowski
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668460820
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Łukasz Piotrowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja