Razem 251 579 ogłoszeń !

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

-Odbiór elementów z wtryskarki

-Wzrokowa kontrola jakości

-Gratowanie komponentów

-Pakowanie

-Obsługa maszyn

-Praca stojąca

Wymagania:

-Wysoka motywacja do pracy

-Dyspozycyjność do pracy w wymiarze poniedziałek-sobota

Oferujemy:

-Możliwość pracy od zaraz

-Terminowe wynagrodzenie

-Stabilne zatrudnienie

-Bogaty pakiet socjalny Manpower Premium

-Indywidualną opiekę naszego konsultanta

-Wynagrodzenie podstawowe + Premie

Mile widziane osoby z lekkim orzeczeniem o niepełnosprawności które mogą pracować przy maszynach w ruchu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub osobiste składanie aplikacji w biurze Manpower przy ulicy Dąbrowskiego 238.

Kontakt: 734 108 159

Mail: paulina.hebda@manpower.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Data: 18.11.2016 10:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502144
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Łukasz Piotrowski
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668460820
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Łukasz Piotrowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja