Razem 251 579 ogłoszeń !
OFERUJę
18.11.2016 13:41

OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:

-obsługa frezarko-wytaczarki CNC 5 osi (3+2), 2 stoły obrotowe

-wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z rysunkiem technicznym,

-mocowanie detalu na obrabiarce,

-pisanie na obrabiarce programów do obróbki płaskiej,

-kontrola detali zgodnie z dokumentacją techniczną,

-utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację

-powierzonych narzędzi i maszyn,

-dokonywanie pomiarów warsztatowych

Wymagania:

-znajomość sterowania SINUMERIK 840D,

-kilkuletnie doświadczenie na stanowisku pracy przy obróbce elementów o dużych gabarytach oraz

-umiejętność samodzielnego pisania prostych programów dla obróbki

-dobra znajomość rysunku technicznego i technologii obróbki skrawaniem,

-umiejętność prawidłowego doboru parametrów obróbki

-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

-Umiejętność pracy w zespole

-umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

-pracę w fiirmie o stabilnej pozycji na rynku

-dobre warunki pracy

-możliwości rozwoju

-wysoką kulturę pracy

-atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres magdalena.chacia@springpoland.com z podaniem nr ref. OF/HP/2016

Data: 18.11.2016 13:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502198
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator CNC-dobre stawki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Chącia (niezarejestrowany)
Województwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723330753
Web: www.springpoland.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja