Razem 251 435 ogłoszeń !
OFERUJę
02.12.2016 11:13

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy.

Miejsce pracy: Mierzyn

Nr ref: mes/mie/2016

Zadania:

- diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych,

- dokonywanie bieżących konserwacji i przeglądów,

- montaż części samochodowych,

- montaż systemów elektronicznych (czujniki, systemy GPS, radioodtwarzacze itp.).

Wymagamy:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,

- umiejętność naprawy i diagnozowania pojazdów samochodowych,

- znajomość i umiejętność montażu części samochodowych.

Oferujemy:

- jednozmianowy system pracy,

- wynagrodzenie i warunki zatrudnienia uzależnione do doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym nr ref. mes/mie/2016 w temacie wiadomości lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Data: 02.12.2016 11:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 504274
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Mechanik samochodowy - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914331433
Web: www.antidotum.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja