Razem 263 706 ogłoszeń !
OFERUJę
10.04.2017 12:36

Opis stanowiska:

• obsługa serwisowa, naprawy i przeglądy zabudów samochodów specjalnych (śmieciarki i zamiatarki):

hydraulika, pneumatyka i elektryka,

• drobne prace spawalnicze,

• obsługa i konserwacja wyposażenia technicznego stanowiska pracy.

Oczekujemy:

• wykształcenia średniego – mechaniczne, spawalnicze, metalurgiczne, elektryczne,

• umiejętności analitycznego myślenia – zmysł techniczny,

• uprawnień do spawania gazowego, elektrycznego MIG-MAG, plazma – jako dodatkowy atut,

• umiejętności spawania gazowego i elektrycznego w osłonie gazów,

• umiejętności czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,

• znajomości materiałów,

• prawo jazdy kat. B,

• znajomości branży komunalnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• specjalistyczne szkolenia,

• pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

• narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@zoeller.pl

Data: 10.04.2017 12:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 527517
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Serwisant zabudów samochodów specjalnych - Zdjęcie nr 1Serwisant zabudów samochodów specjalnych - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zoeller Tech (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.zoeller.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja