Razem 263 599 ogłoszeń !
OFERUJę
05.05.2017 11:33

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Młodszy Operator Maszyn

Miejsce pracy: Racibórz

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

• Pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie,

• Możliwość rozwoju kompetencji technicznych,

• Pracę w gronie specjalistów w swojej dziedzinie, od których można codziennie się uczyć i pogłębiać kwalifikacje realizując codzienne zadania,

• Szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy,

• Pracę w systemie zmianowym (praca w systemie 24/7),

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia zawodowego,

• Szansę rozwoju zawodowego w strukturach Firmy,

• Pracę w zgranym zespole osób posiadających umiejętności techniczne,

• Możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach technicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia technicznego min. zawodowe - mile widziane techniczne z zakresu mechaniki, budowy maszyn, mechatroniki, itp.,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie zmianowym,

• Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. maszyny pakujące),

• Wykonywanie prac konserwacyjnych oraz usuwanie bieżących awarii maszyn,

• Nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej,

• Kontrola jakościowa produktów,

• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego m.in. przebiegu pracy maszyny,

• Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z zasadami BHP.

• Współpraca z członkami zespołu produkcyjnego i raportowanie wyników do Team Leadera.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy stałej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres produkcja@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu 509 280 303.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Data: 05.05.2017 11:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531456
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Młodszy operator maszyn - Racibórz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509280303
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja