Razem 260 737 ogłoszeń !
OFERUJę
27.06.2017 11:45

MONDI PRO SP. Z O. O. jest jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH. Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.

Aktualnie wychodząc naprzeciw potrzebom personalnym naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik Serwisu

Miejsce pracy: Poznań

Region odpowiedzialności: woj. wielkopolskie

Naszym Klientem jest znana na rynku, międzynarodowa firma z branży maszyn budowlanych. Firma słynie z wysokiej klasy produktów i bardzo dobrego poziomu wykonywanych serwisów.

Twoimi zadaniami będą:

Naprawa maszyn budowlanych u klientów na terenie wielkopolski;

Obsługa elektronarzędzi;

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie wielkopolski;

Sprawdzanie sprawności układów hydraulicznych i mechanicznych;

Diagnozowanie przyczyn uszkodzeń i awarii;

Czytanie rysunków technicznych, również w języku angielskim;

Drobne naprawy bieżące, wymiany części itp.

Aplikuj, jeżeli:

Posiadasz wykształcenie techniczne (min. zawodowe), najlepiej z zakresu mechaniki;

Zdobyłeś już doświadczenie w serwisie maszyn/urządzeń z układami mechanicznymi, hydrauliki siłowej;

Jeżeli znasz się na układach elektrycznych będzie to dodatkowym atutem;

Znasz się na mechanice, budowie maszyn, urządzeń przemysłowych;

Potrafisz samodzielnie zdiagnozować usterki, awarie;

Czytasz schematy techniczne, również w języku angielskim;

Cenisz sobie samodyscyplinę, systematyczność i uczciwość;

Jesteś gotowy do pracy w terenie;

Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy adekwatny do wykonywanych czynności;

Zadaniowy czas pracy;

Techniczne szkolenia z możliwością zdobycia certyfikatów;

Możliwość rozwoju w ramach określonych ścieżek kariery;

Narzędzia pracy zgodnie z wymogami stanowiska (samochód, komórka, komputer);

Rozbudowany pakiet socjalny, a w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Data: 27.06.2017 11:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 540978
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Mechanik Serwisu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wiktor Hołubowski
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wiktor Hołubowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja