Razem 263 187 ogłoszeń !
OFERUJę
26.07.2017 12:08

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wciąż szukasz pracy i nie możesz znaleźć nic dla siebie?

Już teraz ruszyła rekrutacja do jednej z największych firm produkcyjnym niedaleko Ostrowi Mazowieckiej!

PRACOWNIK PRODUKCJI

Główne zadania na stanowisku:

Praca na linii produkcyjnej

Dbanie o jakość wykonanego wyrobu

Pakowanie gotowych produktów

Praca przy zgrzewarkach, pakowarkach

Praca przy prefabrykatach z wełny mineralnej.

Oferujemy :

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej

Pracę w systemie 3 zmianowym

Jeśli nie masz jak dojechać? My dowieziemy Ciebie! Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy

Wynagrodzenie godzinowe 14,00 zł/h brutto

Stały dodatek do godzin nocnych – Twoja stawka na godzinie nocnej wyniesie 16,80 zł/h brutto

Pracę w nadgodzinach rozliczamy w formie wyłącznie pieniężnej!

Wymagania:

Solidność, punktualność, dokładność

Chęć i motywacja do pracy

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Data: 26.07.2017 12:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 546974
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator urządzeń - Małkinia Gorna - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Basia (niezarejestrowany)
Województwo: Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723150205
Web: www.asistnet.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja