Razem 261 139 ogłoszeń !

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Szukasz pracy na stanowisku Magazyniera? Bądź Operatora Wózka Widłowego?

Dorze trafiłeś!

Dla naszego Klienta, który jest jedynym liderem w swojej branży szukamy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego/ Magazynier

Miejsce pracy: Małkinia Górna

To czego oczekujemy od Ciebie:

· Uprawnienia na wózek widłowy- warunek konieczny

· Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

· Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

Zakres obowiązków:

· Przyjmowanie do magazynu materiałów i wyrobów oraz składowanie i rozmieszczanie z racjonalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej

· Wydawanie wyrobów i materiałów wg wystawionych dokumentów

· Obsługa urządzeń magazynowych

· Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

Co możemy zaproponować?

· Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w firmie, która jest liderem w swojej branży

· Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 15 zł/h

· Możliwość wyrobienia odpłatnych nadgodzin

· Stały dodatek do pracy w godzinach nocnych- Twoja godzinówka wówczas wyniesie 18 zł

· Udział w szkoleniach wewnątrzfirmowych, które udoskonalą Twoje kwalifikacje!

· Praca 3-zmianowa

· Współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Data: 26.07.2017 12:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 546976
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator wózka widłowego - Małkinia Gorna - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Basia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723150205
Web: www.asistnet.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja