Razem 260 763 ogłoszeń !

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Utrzymania Ruchu odpowiedzialny za budynek

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8470/IUR

adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

• wykształcenie techniczne kierunkowe,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,

• uprawnienia SEP E1, D1, 1 kV, 15 kV , mile widziane uprawnienia SEP E2, D2 i E3, D3,

• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

• umiejętność rozwiązywania problemów wynikających z zarządzania technicznego obiektami,

• umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

• utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej,

• analiza przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,

• nadzór nad instalacją elektryczną, pneumatyczną, gazową,

• bieżąca kontrola nad funkcjonowaniem systemów klimatyzacji, wentylacji, sieci wodno-kanalizacyjnej,

• wykonywanie okresowych przeglądów maszyn/instalacji,

• opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,

• uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej.

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach,

• pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,

• bogaty pakiet socjalny.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Data: 27.07.2017 08:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 547196
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Specjalista Utrzymania Ruchu odpowiedzialny za budynek - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Experum HR
Województwo: Bolesławiec (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia firmy Experum HR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja