Razem 263 589 ogłoszeń !
OFERUJę
04.08.2017 09:30

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowiska:

INŻYNIER PRODUKTU / INŻYNIER ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Stargard, ul. Skandynawska 2,

Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych

Zadania na stanowisku:

•projektowanie systemów elektronicznych,

•tworzenie/modyfikacja schematów oraz projektowanie PCB w programie np. Eagle,

•programowanie mikrokontrolerów Microchip,

•wykonywanie testów i pomiarów na prototypach wraz z dokumentowaniem,

•tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów.

Wymagania:

•wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub pokrewne),

•znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych,

aplikacji na mikrokontrolerach,

•znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów, projektowanie PCB),

•znajomość metodyk FMEA, Worst Case Analysis oraz zagadnień EMC/EMI,

•wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych,

•biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD.

Oferujemy:

•umowa o pracę na pełen etat,

•stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,

•odpowiednie narzędzia pracy (w tym laptop, telefon komórkowy, możliwość korzystania z samochodu służbowego),

•możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów w międzynarodowym środowisku oraz poprzez udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: oferta@backerobr.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie w aplikacji na stępującej klauzuli:

Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity

Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko "Inżynier Produktu / Inżynier Elektronik" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą

w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach,

ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko "Inżynier Produktu / Inżynier Elektronik" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Data: 04.08.2017 09:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 548954
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Inżynier produktu/elektronik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Backer OBR (niezarejestrowany)
Województwo: Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914819900
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja