Razem 260 737 ogłoszeń !
OFERUJę
10.08.2017 14:15

USTAWIACZ MASZYN

Nr ref.: SMC/08/2017

Obowiązki na stanowisku:

* Nadzorowanie pracy maszyn

* Ustawianie i regulacja maszyn zgodnie z planem produkcyjnym

* Wstępna kontrola produkowanych detali

* Identyfikacja i zgłaszanie problemów z maszynami osobie nadzorującej

* Udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

* Udział we wdrażaniu nowych produktów, narzędzi oraz sprzętu

Wymagania:

* Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

* Doświadczenie w ustawianiu maszyn

* Zaangażowanie, chęć nauki, systematyczność i umiejętność pracy w zespole

* Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

* Gotowość do wyjazdu na kilkutygodniowe szkolenie do Niemiec

* Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Firma oferuje:

* Możliwość zdobycia doświadczenia

* Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

* Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA:

Tel: 501-325-128

E-mail: rekrutacja@reuss-seifert.de

Data: 10.08.2017 14:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 550037
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Widea (0)

Zdjęcia (3)

USTAWIACZ MASZYN - Zdjęcie nr 1USTAWIACZ MASZYN - Zdjęcie nr 2USTAWIACZ MASZYN - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Natalia
Województwo: Nowa Sól (Lubuskie)
Web: www.reuss-seifert.de/en/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Natalia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja