Razem 258 471 ogłoszeń !
OFERUJę
24.08.2017 12:42

LIDER ZMIANY

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki na stanowisku:

* Ustalanie dziennych, tygodniowych, miesięcznych celów dla pracowników

* Przygotowywanie harmonogramów pracy dla operatorów i ustawiaczy maszyn

* Delegowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

* Raportowanie wyników pracy

* Nadzór nad harmonogramem konserwacji maszyn

* Analizowanie problemów produkcyjnych związanych z wydajnością oraz proponowaniem rozwiązań i usprawnień

* Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

* Optymalizacja maszyn

* Szkolenie nowych pracowników

* Przestrzeganie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy

* Planowanie i koordynacja zmian, urlopów pracowników

Wymagania:

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

* Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Outlook

* Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

* Posiadanie zdolności organizacyjnych, interpersonalnych, przywódczych

* Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne

* Gotowość do wyjazdu na kilkutygodniowe szkolenie do Niemiec

* Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

* Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój

* Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

* Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

Tel: 501-325-128

E-mail: rekrutacja@reuss-seifert.de

Data: 24.08.2017 12:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552403
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

LIDER ZMIANY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Natalia
Województwo: Lubuskie
Web: www.reuss-seifert.de/en/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Natalia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja