Razem 262 514 ogłoszeń !

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - proste prace manualne – od zaraz !

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Zatrudnienie przez Mondi na umowę o pracę na czas określony,

• szansa kontynuacji zatrudnienia w wewnętrznych strukturach naszego Klienta,

• Pracę w systemie 3 zmianowym,

• Przejrzyste warunki finansowe podczas zatrudnienia,

• Pracę w prężnie rozwijającym się szwedzkim przedsiebiorstwie,

• Dołączenie do zgranego zespołu,

Od Kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy fizycznej, produkcyjnej,

• Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz,

• Nastawienia do pracy w systemie 3 zmianowym,

• Umiejętności pracy w zespole,

• Dokładności oraz motywacji do pracy.

Opis stanowiska:

• Proste prace produkcyjne związane z obróbką formatek sprężynowych,

• Współpraca z Operatorem maszyn m.in dostarczanie półproduktów,

• Przestrzeganie zasad BHP.

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem portalu

lub na adres produkcja@mondi-polska.pl

Telefon: 509 280 303

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Data: 13.11.2017 15:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 565125
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Pracownik produkcji - nowa stawka/ PREMIE- od zaraz! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509280303
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja