Razem 259 319 ogłoszeń !

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Praca pomocnicza przy produkcji- umowa zlecenie

Miejsce pracy: Racibórz

Oferujemy:

-pracę dorywczą na okres max. 4 tygodni w oparciu o umowę zlecenie

-możliwość pracy cyklicznej na tych samych warunkach

-pracę II zmianową

Opis stanowiska:

Liczenie, segregacja towaru, ocena wizualna towaru, czynności porządkowe/ pomocnicze na produkcji,

Od kandydatów oczekujemy:

-Zaangażowania i sumienność

-Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie II zmianowym,

-chęć do pracy dorywczej,

-ukończone 18 lat

-Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Data: 25.01.2018 12:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 574801
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Praca pomocnicza przy produkcji- umowa zlecenie - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516007257
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja