Razem 263 484 ogłoszeń !
OFERUJę
21.05.2018 11:59

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. z o.o. realizuje projekt magazynu automatycznego w okolicach Bolesławca.

SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców oraz serwisu rozwiązań logistycznych i magazynowych aż po realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca.

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Bolesławiec na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Zadania:

• Kierowanie zespołem Residence Maintenance 24 osób

• Zapewnienie wydajności i dostępności instalacji automatyki

• Wykrywanie słabych punktów w systemie; Ocena i wprowadzenie środków zaradczych

• Kontrola i doskonalenie planów operacyjnych i roboczych dla zespołu RM

• Wsparcie dla rekrutacji i rozwoju techników RM

• Utrzymywanie kontaktu z Centrum Kompetencji Centrali Firmy przy rozwiązywaniu problemów

• Prowadzenie dokumentacji stanu instalacji, regularne raportowanie do Centrali Firmy

Profil kandydata:

• Wykształcenie techniczne (mechatronika, elektryka / elektrotechnika, elektromechanika, budowa maszyn lub pokrewne )

• Doświadczenie w utrzymaniu systemów mechatronicznych, najlepiej w intralogistyce

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• Doświadczenie w czytaniu planów CAD, planów instalacji, schematów elektrycznych, schematów okablowania i planów pneumatycznych

• Podstawowa wiedza informatyczna i znajomość sieci

• Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC - będzie atutem

• Orientacja na klienta, samodzielność i skuteczność w podejmowanych działaniach

• Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

• Dobra znajomość języka angielskiego - min. B2

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu

• Pracę z technologicznie zaawansowanymi urządzeniami do obsługi logistycznej magazynu - przenośniki pojemnikowe, kartonowe, układnice, system podwieszkowy do ubrań

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Rynkowe wynagrodzenie

Zapraszam do aplikacji CV na adres: ilona.rebiejewska@wostokhr.pl

z dopiskiem:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

KRAZ 13050

Data: 21.05.2018 11:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 589007
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ilona Rębiejewska
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: ilona.rebiejewska@wostokhr.pl
Telefon: +48730573574
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ilona Rębiejewska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja