Razem 258 872 ogłoszeń !
OFERUJę
16.07.2018 10:24

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. z o.o. realizuje projekt magazynu automatycznego w okolicach Bolesławca.

SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców oraz serwisu rozwiązań logistycznych i magazynowych aż po realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca.

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Bolesławiec na stanowisko:

Kierownik Zmiany - Dział Utrzymania Ruchu

Zadania:

• Kierowanie, wspomaganie i kontrola pracy grupy techników Utrzymania Ruchu - zmiana składała się będzie z 3 - 4 Techników

• Usuwanie usterek, bieżące utrzymanie instalacji i wykonywanie regularnych przeglądów

• Nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i poprawną obsługą instalacji automatyki

• Komunikacja z działem Wsparcia Technicznego przy rozwiazywaniu problemów

• Dokumentowanie i raportowanie do Szefa Działu zakresu wykonywanych prac oraz stanu instalacji.

Profil kandydata:

• Wykształcenie ( min. zawodowe ) kierunkowe w zakresie elektromechaniki, mechatroniki, budowy maszyn lub pokrewne

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Doświadczenie zawodowe w Dziale Utrzymania Ruchu

• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem

• Umiejętność czytania planów elektrycznych, planów instalacji Acad

• Podstawowa wiedza informatyczna - komputer - otoczenie sieciowe

• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

• Zorientowanie na potrzeby Klienta - świadomość wysokiej jakości świadczonych usług

• Doświadczenie w pracy z układami sterowania PLC będzie dodatkowym atutem

• Gotowość do pracy zmianowej 24/7

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu

• Pracę z technologicznie zaawansowanymi urządzeniami do obsługi logistycznej magazynu - przenośniki pojemnikowe, kartonowe, układnice, system podwieszkowy do ubrań

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Rynkowe wynagrodzenie

Zapraszam do aplikacji CV na adres: ilona.rebiejewska@wostokhr.pl

z dopiskiem:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

KRAZ 13050

Data: 16.07.2018 10:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 589010
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja