Razem 259 181 ogłoszeń !

ABC Work - Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy przy produkcji, w magazynach oraz przy zbiorach. Posiadamy ofertę bez konieczności znajomości języka obcego.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Holenderską umowę o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku (mile widziane)

- Podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana)

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy już 5 lat na rynku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Data: 22.05.2018 13:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 590795
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Praca w Holandii - produkcja, pakowanie, magazyny - WIELE OF - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ABC Work
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48570221444
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ABC Work
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja