Razem 262 067 ogłoszeń !
OFERUJę
11.06.2018 12:42

Pracownik produkcji 3100 brutto

Sanpro Interim BPO - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko pracownika produkcyjnego

Miejsce pracy : Poznań

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn w celu utrzymania ciągłości pracy linii rozlewniczej

• Bieżąca kontrola ilości i jakości wytwarzanego produktu

• Zgłaszanie ulepszeń i pomysłów usprawniających w zakresie efektywności produkcji

• Pomoc przy usuwaniu awarii w trakcie produkcji

• Udział w pracach ramach samodzielnych przeglądów tj. czyszczenie , smarowanie, inspekcje, drobne naprawy

• Utrzymywanie czystości maszyn i stanowiska pracy

Oferujemy

• Wynagrodzenie 3100 brutto

• Deputat piwny

• System pracy 3 zmianowy, 4 brygadowy

• Możliwość wyrobienia karty multisport

Wymagamy:

• Dyzspozycyjności do pracy

• Książeczki sanepidowskiej

• Mile widziane doświadczenie na produkcji

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt telefoniczny

508028017

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Data: 11.06.2018 12:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593239
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja