Razem 259 092 ogłoszeń !
OFERUJę
29.06.2018 14:36

Obowiązki:

• Konstruowanie modeli i form dla wyrobów z kompozytów

• Konstruowanie kompozytów

• Sporządzanie dokumentacji 3D/2D, prezentacji modeli

• Tworzenie własnych projektów detali zgodnych z zapotrzebowaniem zakładu

• Tworzenie specyfikacji i list materiałowych dla zaprojektowanych modeli i form oraz detali

• Ścisła współpraca z Menadżerem Projektu w Szwajcarii

• Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z wytwarzaniem detali z kompozytów

• Przygotowanie dokumentacji odnośnie zmian, modernizacji napraw, nadzór nad ich przebiegiem

• Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętności czytania rysunku technicznego

• Obsługi programu SOLIDWORKS w zakresie 2D i 3D

• Doświadczenia w obszarze zarządzania projektem

• Umiejętności wykonywania dokumentacji technicznej

• Znajomości zasad konstrukcji/budowy oraz projektowania

• Umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy

• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie za podstawie umowy o pracę

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, pakiet sportowy

• Atrakcyjny system premiowania

• Samodzielną i odpowiedzialną pracę

• Możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju

• Niezbędne narzędzia pracy

Data: 29.06.2018 14:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595651
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Szczepanik (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja