Razem 262 591 ogłoszeń !

Mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych, Olpe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego warsztatu samochodów osobowych i ciężarowych z miasta Olpe: Mechanika samochodów osobowych lub ciężarowych. Wymagany wyuczony zawód mechanika, doświadczenie i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice miasta Ople, (100 km od Kolonii) Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Umowa o pracę na stałe z niemieckim warsztatu samochodów osobowych i ciężarowych

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, od 170 do 200 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

• Główne zadania:

• Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych i ciężarowych

• Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek

• Wymiana części i płynów eksploatacyjnych

• Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych

• Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:

• Ukończony zawód Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny

• Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodowy

• Umiejętność diagnozowania usterek

• Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ewentualnie motywacja do nauki języka niemieckiego

• Konieczne prawo jazdy kat. B

• Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferta dla kandydatów:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Wypłata wszystkich nadgodzin

• Bonus urlopowy i świąteczny

• Kurs języka niemieckiego (dla kandydatów bez znajomości)

• Stawka godzinna brutto: 14,50 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji)

• Zarobek miesięczny netto: 1700 do 2150 euro

• Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 30.06.2018 11:03
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595723
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Mechanik pojazdów samochodowych, Olpe Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja