Razem 262 591 ogłoszeń !
OFERUJę
11.07.2018 13:04

Grupa Progres to Nowoczesne Usługi HR dla Biznesu. Jesteśmy firmą

z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa, w zakresie pracy stałej oraz innych usługach HR.

Dla jednego z naszych klientów rozpoznawalnej na rynku firmy poszukujemy LAKIERNIKÓW.

Czego oczekujemy?

- Min. półrocznego doświadczenia w zawodzie lakiernika (malowanie metodą natryskową).

- Zdolności manualnych.

- Dyspozycyjność – gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Jakie będą Twoje zadania?

- Przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni w procesie lakierniczym,

- Malowanie pojazdów standardową metodą natryskową.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Sympatyczną atmosferę pracy.

- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, dofinansowanie jedzenia).

WYŚLIJ CV NA ADRES beata.bartoszek@grupaprogres.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Data: 11.07.2018 13:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597020
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Beata Jakubowska
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://grupaprogres.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Beata Jakubowska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja