Razem 261 754 ogłoszeń !
OFERUJę
02.08.2018 12:04

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy na terenie WRONEK od zaraz?

Chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijać się u lidera w branży AGD?

Czy chcesz mieć stabilne zatrudnienie?

Jeśli tak to skorzystaj z okazji ponieważ nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :) Dla naszego Klienta w związku z rozwojem struktury magazynu firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATORÓW MASZYN-do przyuczenia.

Operator maszyny-bez doświadczenia

Numer ref. 02/08/2018/SEP/JP

MIEJSCE PRACY:Wronki

ZADANIA

-Prace porządkowe na stanowisku;

-Ustawianie maszyn, ich obsługa i produkcja detali;

-Nastawianie parametrów maszyny z rozruchem i zatrzymaniem maszyny;

-Pilnowanie realizacji planu produkcyjnego;

-Bieżąca kontrola parametrów maszyny

WYMAGANIA

-chęć do pracy w systemie zmianowym;

-zaangażowanie oraz skrupulatność;

OFERUJEMY

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności- wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz mieć doświadczenia;

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat - wszystkie składki są odprowadzane do ZUS,

-Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,

-Wynagrodzenie zawsze na czas,

-Wynagrodzenie: podstawa plus premie,

-Praca w systemie dwuzmianowy: 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00

-Darmowy transport: Ryczywół, Wągrowiec, Szamotuły, Drezdenko,Wałcz, Rogoźno, Pniewy, Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Sieraków, Gołańcz, Mirosławiec, Piła, Krzyż Wlkp.,Chodzież i okolice;

-nagrody dla pracowników tygodnia, miesiąca i roku;

-dodatkowe benefity dla PT;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Data: 02.08.2018 12:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 599843
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adecco (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723193170
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja