Razem 260 263 ogłoszeń !
OFERUJę
29.08.2018 12:15

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla pracowników produkcji. Branża mięsna. Lokalizacja: Tyrol. Praca również dla par.

Zakres obowiązków: sortowanie i pakowanie gotowych produktów, drukowanie etykiet. Temperatura w hali produkcyjnej wynosi plus 18-19 stopni.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z austriackim pracodawcą;

- praca od poniedziałku do piątku, czasem w soboty;

- I zmiana godz. 06:00-14:40, II zmiana godz. 14:00-23:30;

- stawka 10,11 euro brutto/h;

- 40 godzin pracy tygodniowo, 173 godziny pracy miesięcznie;

- trzynasta i czternasta pensja;

- dieta 15 euro netto za każdy dzień pracy;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika, koszt kwatery 15 euro dziennie od osoby;

- wynagrodzenie netto (na rękę) po odliczeniu kosztów kwatery wynosi 1300 euro miesięczne;

- ubranie ochronne dostarczane jest pracownikowi przez pracodawcę;

- bezpłatne posiłki w kantynie pracodawcy;

- pełne austriackie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Data: 29.08.2018 12:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 602898
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Piotr Trzebiatowski
Województwo: Zagranica
E-mail: office@factory600.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Piotr Trzebiatowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja