Razem 258 862 ogłoszeń !

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacyjną – od 2005 roku wspieramy polskie i międzynarodowe firmy w poszukiwaniu najlepszych kandydatów.

Obecnie dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w realizowaniu dedykowanych systemów przenośnikowych do transportu wewnętrznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK PRODUKCJI

(Blizne Łaszczyńskiego, ok. Warszawy)

Twoim najważniejszym zadaniem będzie montaż systemów przenośnikowych

– naszym zadaniem będzie zbudowanie dla Ciebie dobrych warunków pracy!

Obowiązki na stanowisku:

• Montaż, wiercenie, gwintowanie systemów przenośnikowych

• Łączenie wyprodukowanych elementów (składanie konstrukcji)

• Montowanie konstrukcji na obiekcie firmy, możliwe instalacje u Klienta na terenie całej Polski

• Praca zwykle w grupie kilkuosobowej, możliwe prace jednoosobowe

Oczekujemy:

• Wykształcenia średniego technicznego

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

• Prawa jazdy kat. B

• Umiejętności pracy w zespole

• Dokładności i sumienności, dobrej organizacji własnej pracy

• Dyspozycyjności – możliwe wyjazdy na montaże na terenie Polski

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową – 2-3 miesięczny okres próbny, możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

• Pracę od pon.- pt. w godzinach 7:30 – 16:00, w tym przerwa na lunch 12:00 – 12:30

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe za dobrze wykonywaną pracę

• Pokrywamy koszty przejazdów, hoteli, diet – wyjazdy krajowe

Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Twoją aplikację.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą

poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

bit.ly/Technik_Produkcji

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces

rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a

wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 13.09.2018 15:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604515
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobs Plus (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja