Razem 282 105 ogłoszeń !
OFERUJę
11.03.2019 09:57

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. W związku ze zmianą proszę o niepowielanie starych ogłoszeń.

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Operator CNC w branży automotive

Numer ref. PP/09/2017

Operator CNC bez doświadczenia

Renomowana firma działająca w branży automotive poszukuje pracowników!

Zostań operatorem CNC nawet BEZ DOŚWIADCZENIA. Wystarczy chęć rozwoju.

PREMIE NAWET DO 1000zł

DARMOWY TRANSPORT z pracy i do pracy - nie martwisz się o dojazd

Mamy 30 wolnych miejsc pracy. Nie zwlekaj - APLIKUJ i poleć nam swoich znajomych!

Zrób krok w przód i rozwijaj się z nami!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

Obsługa maszyn CNC sterowanych numerycznie

Kontrola jakości wykonanych detali

Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, mikrometr)

Zaangażowanie oraz sumienność

Chęć podjęcia stałej pracy

Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

ZAPEWNIAMY CI BEZPŁATNY TRANSPORT do pracy i z pracy! (z okolic: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Olkusza, Sławkowa, Myszkowa, Koziegłów i wiele innych!)

Bogaty pakiet premii - nawet do 1000 PLN

Wynagrodzenie zawsze na czas!

Atrakcyjny program poleceń - za polecenie 1 osoby możesz dodatkowo zarobić nawet do 1500 zł (możesz polecić nieograniczoną ilość osób)!

Prywatną opiekę medyczną

Ubezpieczenie grupowe

Kartę sportową

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

Adecco + Club atrakcyjny pakiet zniżek i rabatów dla pracowników Adecco

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

NIE CZEKAJ, APLIKUJ JUŻ TERAZ!

ZADZWOŃ: 723 190 103

NAPISZ SMS: praca Dąbrowa

WYŚLIJ CV: dabrowa.gornicza[małpa]adecco.pl

Data: 11.03.2019 09:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 623884
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gabriela P
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Gabriela P
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja