Razem 255 000 ogłoszeń !

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. W związku ze zmianą proszę o niepowielanie starych ogłoszeń.

Operator wózka widłowego z darmowym transportem do pracy!

Miejsce pracy: Olkusz

Masz dość wydawania kilkuset złotych miesięcznie na transport do pracy tam i z powrotem?

Chciałbyś/chciałabyś, aby pracodawca oprócz stawki podstawowej oferował pakiet dodatkowych korzyści i premii?

Oferujemy pomoc w zdobyciu uprawnień UDT

Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś/aś "TAK" zgłoś się, a otrzymasz:

• BEZPŁATNY TRANSPORT do pracy i z powrotem!

• Atrakcyjny system premiowy - nawet do 1000 PLN!

• Możliwość dodatkowego zarobku w postaci programu poleceń - będąc naszym pracownikiem za polecenie 1 osoby, która zacznie pracę możesz dodatkowo zarobić nawet do 1500 zł (możesz polecić nieograniczoną ilość osób)!

• Prywatną opiekę medyczną

• Wynagrodzenie zawsze na czas!

• Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

• Adecco + Club - atrakcyjny pakiet zniżek i rabatów dla pracowników Adecco

• Ubezpieczenie grupowe

• Kartę sportową

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta

Zadania, jakie na Ciebie czekają to:

• Dowóz komponentów na halę produkcyjną

• Współpraca z magazynem i produkcją

• Praca na systemach magazynowych

• Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy:

• Uprawnień na wózki widłowe

• Sumienności i dokładności w wykonywaniu pracy

• Doświadczenia w pracy na wózkach widłowych

• Odpowiedzialności i zaangażowania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

NIE CZEKAJ, APLIKUJ JUŻ TERAZ!

ZADZWOŃ: 723 190 103

NAPISZ SMS: praca Dąbrowa

Numer referencyjny: OWW/02/2019/BRO

Data: 24.05.2019 10:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 623886
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gabriela P
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Gabriela P
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja