Razem 292 580 ogłoszeń !
OFERUJę
15.03.2019 11:55

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Nr ref.: OM/02/2019/ZYW

Miejsce pracy: Żywiec

Zadania:

• Prace montażowe z komponentami na produkcji

• Kontrola i wstępna selekcja produkowanych części

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

• Zdolności manualne

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową

• Premie do wynagrodzenia:, Premia Wydziałowa nawet 200zł brutto!, Premia za Polecenie –nawet 1500 zł brutto!

• Dodatek za dojazd do pracy

• Ubezpieczenie indywidualne i opieka zdrowotna

• Stabilna praca na pełen etat

• Możliwość przejęcia pod firmę Klienta

• Benefit dla Pracownika Adecco + Club

• Karta Sportowa OK System

• Wynagrodzenie zawsze na czas

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Zadzwoń pod nr 783-843-829 i dowiedz się więcej!

Poleć Naszą ofertę pracy swoim znajomym!

Data: 15.03.2019 11:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624411
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48783843829
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja