Razem 253 049 ogłoszeń !
OFERUJę
30.04.2019 10:09

Naszym Klientem jest japoński producent silników elektrycznych, o produkcji na poziomie 1,4 mld szt. rocznie, co plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w okolicach Krakowa, poszukujemy kandydatów gotowych do rozwoju danym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa maszyn skrawających (tokarka, frezarka, szlifierki i inne);

• Wykonywanie działań prewencyjnych zgodnie z planowanymi działaniami;

• Modyfikowanie i standaryzacja narzędzi takich jak: formy wtryskowe, wykrojniki, narzędzia zgrzewające, przyrządy montażowe;

• Współpraca z działami produkcji i inżynieryjnymi;

• Wdrażanie usprawnień i działań korygujących na terenie firmy;

WYMAGANIA:

• Wykształcenie techniczne (min. zawodowe);

• Znajomość rysunku technicznego;

• Znajomość przyrządów pomiarowych;

• Dobra znajomość obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki);

• Mile widziana znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Atrakcyjną ofertę wynagrodzeniową;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Data: 30.04.2019 10:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 629933
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Wieczorek
Województwo: Małopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Magdalena Wieczorek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja