Razem 282 105 ogłoszeń !
OFERUJę
07.06.2019 10:08

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Praca w magazynie OD ZARAZ!

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie 17,50 zł brutto/h+ premie

• pracę w systemie 2 zmianowym

• praca 4 dni w tygodniu po 10h

• obiad za 1 zł

•26 dni urlopu

•bezpłatny transport z:Chrzanów,Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Będzin i Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Zawiercie, Ząbkowice, Tychy, Imielin, Olkusz, Bukowno, Sławków.

•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

OBOWIĄZKI:

• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera

• pobieranie zamówień klientów

• pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów

• kompleksowe rozwiązywanie problemów

WYMAGANIA:

• ukończone 18 lat

• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym

• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim

• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10-12 godzin

• doświadczenie w pracy z komputerem

• pozytywne nastawienie do pracy

Zadzwoń

723 190 118

dabrowa.gornicza@adecco.pl

Data: 07.06.2019 10:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 634984
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gabriela P
Województwo: Sosnowiec (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Gabriela P
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja