Razem 282 253 ogłoszeń !
OFERUJę
05.07.2019 12:14

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzisty

Numer ref.

Miejsce pracy: okolice Radzynia Podlaskiego

Najważniejsze obowiązki:

Zarządzanie procesem produkcji, prowadzenie ewidencji zleceń produkcyjnych, tworzenie planów produkcyjnych, wyznaczanie celów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją na zmianie;

Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniej jakości produktu;

Nadzór nad sprzętem produkcyjnym oraz inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację pracy maszyn;

Zarządzanie i organizowanie pracy podległego zespołu;

Zapewnianie zasobów ludzkich na zmianie oraz rekrutacja nowych pracowników;

Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji produkcji;

Utrzymanie stałego kontaktu z działem magazynowym.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/zmianą pracowników produkcyjnych;

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt z serwisem maszyn);

Konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji;

Umiejętność planowania zadań i wywiązywania się z założonych terminów;

Wykształcenie min. średnie techniczne;

Gotowość do podjęcia pracy w systemie IV- brygadowym.

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Wynagrodzenie podstawowe i premie zależne od wyników pracy;

Pełne wdrożenie do pracy;

Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

Możliwość zakwaterowania.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Data: 05.07.2019 12:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 638799
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Zatrdunię brygadzistę - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewelina (niezarejestrowany)
Województwo: Lubelskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja