Razem 283 919 ogłoszeń !
OFERUJę
31.07.2019 11:12

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik/ca produkcji.

oferujemy

• 8-godzinny system pracy

• pracę z super kierownikami

• rodzinną atmosfera

• opiekę na czas wdrożenia

• bezpieczne środowisko pracy

• umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)

• dodatki świąteczne/wakacyjne

• system premiowy

• karta Multisport w atrakcyjnej cenie (z dofinansowaniem)

• po okresie próbnym możliwe przejście pod firmę

• program poleceń (do 1000 zł za poleconego Kandydata do pracy)

zadania

• montaż komponentów

• kontrola jakościowa i ilościowa elementów

• selekcjonowanie i pakowanie części

oczekujemy

• motywacji do pracy

• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez poniższy link: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownikca-produkcji_kleszczow_47717/

lub można wysłać SMS o treści OFERTA na nr 605 309 402 , a my oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Data: 31.07.2019 11:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 642248
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angelika Wojcieszek (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48605309402
Web: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownikca-produkcji_k
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja