Razem 282 105 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2019 19:31

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla pracowników produkcji. Lokalizacja: Górna Austria.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie surowców do produkcji;

- ustawianie i obsługa półautomatycznych i automatycznych maszyn produkcyjnych;

- kontrola jakości produktów;

- konserwacja urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych;

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- własny samochód na dojazdy kwatera-miejsce pracy.

Oferta:

- austriacka umowę o pracę;

- wynagrodzenie 2350-2450 euro netto (na rękę) miesięcznie;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Data: 11.08.2019 19:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 643800
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Piotr Trzebiatowski
Województwo: Zagranica
E-mail: office@factory600.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Piotr Trzebiatowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja