Razem 313 884 ogłoszeń !
OFERUJę
06.12.2019 16:14

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Poszukujemy:

Monter struktur lotniczych

Obowiązki:

• Pozycjonowanie części na przyrządach według

instrukcji i rysunku technicznego;

• Wiercenie, rozwiercanie i nitowanie;

• Wykonywanie uszczelniania

międzywarstwowego i antykorozyjnego;

• Instalacja HI-loków/Hi-litów, śrub oraz kotwiczek;

• Prace montażowe na podzespołach lotniczych.

Oczekujemy:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

związane z obróbką mechaniczną, mechaniką

(profil lotniczy mile widziany);

• Mile widziane doświadczenie zawodowe na

produkcji jako ślusarz, monter lub podobne;

• Zdolności manualne;

• Umiejętność posługiwania się narzędziami

pomiarowymi;

• Umiejętność czytania rysunków technicznych;

• Rzetelność, dokładność i nastawienie na jakość

pracy;

• Mile widziana znajomość języka angielskiego;

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy

o pracę.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki;

• Szkolenia wdrażające, możliwość rozwoju i

awansu;

• Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna,

dodatkowe ubezpieczenie, karta sportowa,

dofinansowanie do kursów językowych,

dofinansowanie do żłobka, przedszkola,

wypoczynku);

• Dogodna lokalizacja - okolice Warszawy Okęcie.

Numer ref. 0029721

Data: 06.12.2019 16:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 705462
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krzysztof Tomasz (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48506229630
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja