Razem 251 501 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 09:37

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów- firmy z branży spożywczej, specjalizującej się w wypieku ciast, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Cukiernik

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref.: C/BE/2016

Wymagania:

minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku cukiernika

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

pomysłowość oraz zdolności manualne

certyfikaty i referencje mile widziane

aktualne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

Obowiązki:

wyrób tortów, ciast, deserów,

dekorowanie ciast

nadzór nad zaopatrzeniem w niezbędne produkty

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji

zorganizowanie zakwaterowania

opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres e-mail: zagranica@ksservice.pl z dopiskiem w tytule: Nr Ref.: C/BE/2016

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Data: 15.02.2016 09:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451902
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

Cukiernik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy