Razem 251 465 ogłoszeń !
OFERUJę
07.06.2016 10:20

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji

pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w

Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych

narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców

personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Opis stanowiska:

- prace produkcyjne w branży przetwórstwa warzyw i owoców

- pakowanie produktów gotowych

- przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania :

- dyspozycyjność oraz sumienności

- przestrzegania przepisów BHP

- książeczki sanepidowskiej (możliwość pomocy przy wyrobieniu książeczki)

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Pracę w renomowanej firmie z możliwością szybkiego przejścia w struktury klienta

- pracę w pełnym wymiarze pracy

- Umowę o pracę tymczasową

- opieka konsultanta w procesie zatrudnienia

- możliwość korzystania z ofert partnerów Work Service (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne)

Osoby zainteresowane prosimy kontakt pod numer 508 040 032

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data: 07.06.2016 10:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472366
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

Operator Produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Martyna Kwiatkowska (niezarejestrowany)
Województwo: Kwidzyn (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508040032
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy