Razem 251 575 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do miasta Bamberg, fachowców na stanowisko: ubojowiec trzody wolowej i wieprzowej.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 20

• Miasto: Bamberg, Hof, Norymberga, Bawaria Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w pozniejszym terminie

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (40 do 50 godz. tygodniowo)

• Praca jest tylko przy uboju wolowym i wieprzowym

Wymagania:

• Wymagane udokumentowane doświadczenie przy uboju wieprzowym lub wołowym na taśmie produkcyjnej, które gwarantuje rutynową i szybką pracę

Proponujemy:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna: 9,00 euro brutto

• Zarobek netto ok. 1.400 euro (w zależności od ilości przepracowanych godzin)

• Kwatera zapewniona i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 15.09.2016 19:41
Cena: 80 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 491753
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Ubojowiec wołowy i wieprzowy z doświadczeniem, Bamberg - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy