Razem 251 735 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2016 10:42

APT Work&Profit nr cert 396 działająca na Rynku Pracy od 15 lat

Oferujemy pracę przy produkcji w Morawicy.

Pakowanie produktów (MORAWICA k. Krakowa)

Zapewniony dojazd z :

Chrzanowa

Zabierzowa

Skawiny

Alwernii

Krzeszowic

Krakowa

Zakres obowiązków:

- Pakowanie produktów

Wymagania:

- Ukończone 18 lat,

- Aktualna książeczka sanepidu

Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

- Terminowe wynagrodzenie

Prosimy o CV na adres e-mail: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: MORAWICA/PRODUKCJA

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)"

Data: 19.09.2016 10:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492368
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

Morawica - produkcja, zapewniony dojazd - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Profit (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy