Razem 251 646 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie holenderskiej przetwórni mięsa z miasta Enschede: 25 Wykrawaczy– Trybowników trzody wołowej i wieprzowej. Im większe doświadczenie, tym wyższy zarobek.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 25 (zatrudniamy kobiety i mężczyzn)

• Miasto: Enschede Holandia

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

• Praca na pełny etat,gwarantowane 36 godz. tygodniowo

• Pracodawcą jest holenderski zakład przetwórstwa mięsa wieprzowego i wołowego. Praca jest na taśmie produkcyjnej w systemie 2 zmian dziennych

• Główne zadania:

• Rozbiór i klasyfikowanie tuszy wieprzowych i wołowych

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

• Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

• Kandydować mogą kobiety i mężczyźni w młodym wieku

• Mile widziany ukończony zawód rzeźnik lub aparatowy przetwórstwa mięsa

• 6-miesięczne doświadczenie zawodowe przy wykrajaniu i trybowaniu wieprzowiny lub wolowiny

• Konieczna umiejętność wykrawania nożem

Oferujemy:

• Holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie miesięczne netto: 1100 do 1300 euro

• + Na życzenie praca w soboty. Wypłata netto: od 75 € za sobotę

• Gwarantowana premia (13 wypłata) w wysokości 8% rocznej wypłaty brutto (ok. 1600 euro)

• Zapewniony bezpłatny transport pracowników

• Szkolenia zawodowe

• Koordynatorzy i brygadziści mówiący po polsku

• Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (pokoje są 2- i 3- osobowe)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 14.10.2016 21:28
Cena: 1 100 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496825
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Wykrawacz Trybownik trzody wołowej i wieprzowej, Enschede - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy