Razem 261 875 ogłoszeń !

Komisjoner i pakowacz mięsa ze znajomością niemieckiego, Chemnitz Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do miasta Chemnitz, mężczyzn na stanowisko: komisjoner i pakowacz mięsa. Wymagane jest ukierunkowane doświadczenie przy mięsie lub w branży spożywczej oraz znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 20 (praca tylko dla mężczyzn)

• Miasto: okolice Chemnitz, Saksonia Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub najpóźniej od 21.11.2016 !

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (40 do 50 godz. tygodniowo)

• Główne zadania:

• Porcjowanie, pakowanie i etykietowanie mięsa

Wymagania:

• Mężczyzna w młodym wieku

• Wymagane udokumentowane doświadczenie przy pracy na stanowisku: Pakowacz, komisjoner w przemyśle spożywczym (optymalnie w przetwórstwie mięsa)

• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

• Aktualny niemiecki atest do pracy w przemyśle spożywczym (Hygiene / Gesundheitsschutzbelehrung) mile widziany, ale nie konieczny

Proponujemy:

• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna: 9,00 euro brutto

• Zarobek netto ok. 1250 euro (w zależności od ilości przepracowanych godzin)

• Kwatera zapewniona i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Data: 12.11.2016 22:31
Cena: 40 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501172
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Komisjoner i pakowacz mięsa z niemieckim, Chemnitz Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Pracy PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4815145968052
Web: www.PolFach.de
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Pracy PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy