Razem 259 184 ogłoszeń !
OFERUJę
14.09.2017 09:31

ABC Work to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji zagranicznych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Operatora Maszyn Spożywczych.

Jesteś sumienny i punktualny?

Masz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i wykształcenie kierunkowe?

Ta oferta jest dla Ciebie !

Oferujemy:

- pracę 3-zmianową

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwe premie za osiągane efekty

- pracę w renomowanej firmie

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Docenimy:

- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

- doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi

- wykształcenie minimum techniczne kierunkowe

- dobra organizacja pracy, nastawiona na osiąganie założonych celów

Twoje zadania:

- dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji

• - kontrolowanie półproduktów przed dopuszczeniem do dalszego pakowania, a także czystości przed, w trakcie i po zakończeniu produkcji

• - kontrolowanie prawidłowości działania maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem pracy

• - informowanie Kierownika Zmiany o nieprawidłowościach w przebiegu procesu produkcji, organizacji pracy i funkcjonowania zakładu

Nie czekaj! Prześlij aplikację już dziś !

W CV załącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Data: 14.09.2017 09:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 555765
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maryla Kozak (niezarejestrowany)
Województwo: Lubelskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +485702214444
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy